De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
RUGBY - National RUGBY League - Regulier Seizoen - Speeldag 4Meer
10h00 | Sydney Roosters (AUS) | 16 - 22 | Penrith Panthers (AUS) |
BADMINTON - Spanje Masters - Dames Dubbel - Achtste finalesMeer
Shu Liang Keng Chi Zhang | verslaat | Maiko Kawazoe Haruna Konishi | 21-10 21-18 | |
Ching Hui Chang Ching Tun Yang | verslaat | Annie Xu Kerry Xu | 21-12 17-21 21-19 |
BADMINTON - Spanje Masters - Dubbel Gemengd - Achtste finalesMeer
Cheng Kuan Chen Yin-Hui Hsu | verslaat | Ruben Garcia Lucia Rodriguez | 15-21 21-17 21-14 | |
Rinov Rivaldy Pitha Haningtyas Mentari | verslaat | Adam Hall Julie MacPherson | 21-17 21-11 | |
Ko-Chi Chang Chih Chen Lee | verslaat | Rasmus Espersen Amalie Cecilie Kudsk | 21-11 22-20 | |
Thom Gicquel Delphine Delrue | verslaat | Jacobo Fernandez Paula Lopez | 21-9 21-15 |
BADMINTON - Spanje Masters - Heren Dubbel - Achtste finalesMeer
Zhi Yi Chen Presley Smith | verslaat | Shuntaro Mezaki Haruya Nishida | 22-20 21-19 | |
Junaidi Arif Roy King Yap | verslaat | Lu Chen Li-Wei Po | 18-21 21-15 24-22 |
BADMINTON - Spanje Masters - Dames - Achtste finalesMeer
Pornpicha Choeikeewong | verslaat | Michelle Li | 21-14 21-11 | |
Ratchanok Intanon | verslaat | Kirsty Gilmour | 21-14 21-17 | |
Pornpawee Chochuwong | verslaat | Putri Kusuma Wardani | 21-14 22-20 | |
Ester Nurumi Tri Wardoyo | verslaat | Thuy Linh Nguyen | 21-12 21-15 | |
Ga Eun Kim | verslaat | Ting Yu Liang | 21-16 21-11 | |
Sindhu Pusarla Venkata | verslaat | Yu-Hsun Huang | 21-14 21-12 |
BADMINTON - Spanje Masters - Heren - Achtste finalesMeer
Kantaphon Wangcharoen | verslaat | Hyeok-jin Jeon | 21-18 21-17 | |
Toma Junior Popov | verslaat | Li Yang Su | 21-16 21-15 | |
Tzu Wei Wang | verslaat | Koo Takahashi | 21-8 15-21 21-13 | |
Kean Yew Loh | verslaat | Christo Popov | 19-21 21-17 21-11 |
TENNIS - WTA Tour - Antalya - 125 - Achtste finalesMeer
Simona Waltert | verslaat | Elsa Jacquemot | 6-2 6-4 |
Olga Danilovic | verslaat | Katarzyna Kawa | 7-6 6-4 |
Polina Kudermetova | verslaat | Noma Noha Akugue | 6-3 3-0 ab. |
Jessica Bouzas Maneiro | verslaat | Leyre Romero Gormaz | 6-1 7-5 |
Polona Hercog | verslaat | Timea Babos | 6-1 7-6 |
Irina-Camelia Begu | verslaat | Tara Würth | 7-5 6-2 |
Zeynep Sonmez | verslaat | Ella Seidel | 4-6 6-1 6-2 |
Moyuka Uchijima | verslaat | Darja Semenistaja | 7-6 6-0 |
BASKETBAL - Australië - NBL - Playoffs - FinaleMeer
09h30 | Tasmania JackJumpers (AUS) | 86 - 88 | Melbourne United (AUS) |
IJSHOCKEY - National Hockey League - Regulier Seizoen - Maart 2024Meer
00h00 | Buffalo Sabres (USA) | 2 - 6 | Ottawa Senators (CAN) |
00h30 | Tampa Bay Lightning (USA) | 3 - 1 | Boston Bruins (USA) |
BADMINTON - Spanje Masters - Heren - 1/16de finalesMeer
11h05 | Kantaphon Wangcharoen | verslaat | Jonathan Matias | 21-10 21-19 |
10h05 | Hyeok-jin Jeon | verslaat | Ygor Coelho de Oliveira | 21-13 14-21 21-18 |
13h10 | Toma Junior Popov | verslaat | Mark Caljouw | 21-19 21-15 |
12h35 | Li Yang Su | verslaat | Uriel Francisco Canjura Artiga | 21-13 20-22 22-20 |
11h50 | Tien Chen Chou | verslaat | Nhat Nguyen | 24-22 21-14 |
11h45 | Jia Heng Jason Teh | verslaat | Sathish Kumar Karunakaran | 21-15 21-19 |
17h05 | Chun-Yi Lin | verslaat | Lanxi Lei | 21-17 21-18 |
16h05 | Jun Hao Leong | verslaat | Pablo Abián Vicen | 21-16 21-18 |
17h55 | Tzu Wei Wang | verslaat | Mithun Manjunath | 21-11 21-12 |
19h45 | Koo Takahashi | verslaat | Kidambi Srikanth | 21-18 21-15 |
19h50 | Julien Carraggi | verslaat | Yu Jen Chi | 22-20 21-18 |
20h40 | Yushi Tanaka | verslaat | Kalle Koljonen | 21-15 21-10 |
19h00 | Chia Hao Lee | verslaat | Kiran George | 21-8 21-10 |
19h50 | Mads Christophersen | verslaat | Takuma Obayashi | 21-18 22-20 |
20h15 | Christo Popov | verslaat | Jan Louda | w.o. |
18h35 | Kean Yew Loh | verslaat | Yu Kai Huang | 21-8 21-15 |
IJSHOCKEY - Franse Division 1 - Pool de RelégationMeer
20h30 | Morzine - Avoriaz | 3 - 4 | Mont-Blanc HC |
IJSHOCKEY - Zwitserland - Nationalliga A - Playoffs - KwartfinalesMeer
20h00 | SC Bern | 3 - 0 | EV Zug |
20h00 | Davos | 2 - 5 | Lausanne |
VOETBAL - Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 11Meer
23h00 | Tacuary (PAR) | 1 - 1 | Sportivo Ameliano (PAR) |
IJSHOCKEY - Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs - Halve FinaleMeer
17h55 | Shakhtar Soligorsk | 1 - 2 verlengingen | HK Brest |